| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, vin cu o întrebare, o cunoscută a mea are 13 zile simptome de covid, testul i-a venit peste 2 zile și este internată în spital de 9 zile. În tot acest timp i s-a menținut temperatura 37-38, dar acum brusc i-a scăzut până la 35, 5. Țin să menționez că are probleme cu glanda tiroidă. Vă rog spuneți-mi cine cunoaște, care este cauza acestei temperaturi? Mulțumesc anticipat!

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca ar fi stat acasa poate ca pana acum s-ar fi facut bine.
Oamenii tebuie sa stie cand trebuie sa se interneze si cand nu.
Acest articol iti poate oferi cateva informatii importante. Citeste-l cu atentie:
https://www.nurofen.ro/simptome/adul%C8%9Bi/febr%C4%83/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai stiu doctorii. Ar putea avea sepsis sau e doar glicemia scazuta. Sau e pe moarte