| AlexDorinel a întrebat:

Cand credeti voi ca se va ridica restrictia de iesit dupa ora 10 seara?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand se vor reduce infectarile sub 500 pe zi.
Momentan sunt peste 3000 pe zi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iunie, iulie candva

| Catrice a răspuns:

De Crăciun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din câte am citit pe un site (sper să nu fie fake news) se pare că de la 1 Iunie.

| AlexValentinn a răspuns:

Cica la pragul de 10 milioane posibil sa se renunte si la masca dar acum nu se stie politicienii spun multe si fac total altceva deci nu ma bazez pe spusele lor.

| savadan1975 a răspuns:

Se vor ridica doar daca se vaccinează 70% din populație.

Răspuns utilizator avertizat