| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va scoate certificatul verde din Romania?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate peste vreo cativa ani, cand pandemicul se va transforma in endemic, asa cum este acum Influenta si alti virusi aerieni.

Cerificatul verde este inca la mare putere si importanta, fiindca de el depinde calatoria in lume, anumite joburi, intratul in restaurante samd.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este atât de greu sa te informezi singura de pe net din surse sigure? Trebuie să cauți aici? Exact ce ziceam, o ignoranta

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru DracuIa):

Dar atunci cand o primeste nu stie sa o aprecieze! Jeg de om