| Eclectica a întrebat:

Ce se poate intampla daca cineva s-a vaccinat cu prima doza si a aflat ca avea covid cand s-a vaccinat? Raspundeti numai daca stiti sigur sau aveti link catre ceva oficial, multumesc!

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu are acțiune vaccinul, intri in casa timp de 14 zile

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu una dintre colegele mele s-a-ntamplat asa...
Sincer, nu a tinut-o mult boala (poate ca datorita vaccinului, ori datorita norocului, cine stie?!). Cert e ca s-a vindecat mai repede decât altii.

| relian a răspuns:

Ce se poate intampla? Pai daca nu s-a intamplat nimic pana acum nici in continuare no sa se intimple.
Ceva oficial de la cine anume? De la Johanis sau de la ARahat? Pt ca specialistii nu apar pe nicaeri, nu-s lasati sa spuna nimic, deci intreaba un politician laughing astia se ocupa cu singura boala existenta acum pe planeata asta.