| AlexDorinel a întrebat:

De ce doar 25% din populatie s-a vaccinat? Chiar asa nu cred romanii in pandemie? Doar 25% din populatie are creier?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
66 răspunsuri:
| EcceHomo a răspuns (pentru salieri84):

Stau acu' și mă gândesc, cum se face că nu am citit eu raspunsul ăsta înainte de a ne întovărăși, că, după spusele matale, cu cine te intovărășești, ca el ești. big grin

| EcceHomo a răspuns (pentru Flar3):

Din cauză, bre, nu datorită, căci prostia nu este o cauză, ci un efect. big grin

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pentru ca multi nu au timp.

| Cristina12387 a răspuns:

Intotdeauna oamenii au avut pareri diferite despre subiectele controversate. Daca nu poti accepta lucrul asta si simti nevoia sa ii consideri pe cei care gandesc diferit fata de tine fara creier atunci ar fi bine sa te intrebi cine are de fapt o problema de educatie.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

In mediul in care lucrez si in familie exista un procentaj de 80 la suta.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Andrei007007):

Bravo iti admir curajul de a scrie ceea ce cred si eu.Eu nu as fi indraznit sa nu se lege de mine.