| Skarr a întrebat:

E adevărat că de pe 8 martie nu îți mai trebuie certificat verde deloc?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Ridicarea starii de alerta nu inseamna ca e gata cu toate restrictiile.

| Fatamuntilor a răspuns:

Vom vedea ce decid cei de sus!
Singurul loc unde mi-a cerut certificatul verde a fost la Petco.Dar mai nou nici acolo nu mi l-a cerut ultimile doua dati.
La JUMBO doar m-a intrebat.
Niciodata in locurile unde scrie pe usa unde este nevoie de asa ceva.De pilda locul unde imi incarc telefonul.DESI sunt gata sa gata sa il arat oricand.
Afisele sunt puse pentru avea acoperire legala.