| cristi202 a întrebat:

Poti face rapelul în alt centru decat cel unde ai făcut prima doza? Eu trebuie sa fac rapelul pe 25, dar s-a putea sa trebuiasca sa plec de pe 20 de acasă pentru cateva saptamini.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic da, dar trebuie sa anunti inainte la centrul unde vrei sa mergi

| aumih16 a răspuns:

Pai vezi daca poti! normal asa ar trebui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici zice ca da, doar ca trebuie sa anunti cu 72 de ore inainte.

https://www.digi24.ro/......za-1505671

| ayayeviata a răspuns:

Poti face rapelul in alt centru dar trebuie sa tii cont de nr de zile trecute de la prima doza(daca ai facut cu pfizer doar dupa 21 de zile se face rapelul, la celelalte difera), asa ma tem ca nu vei reusi sa te vaccinezi de ex dupa 15 zile