| paulneamtu a întrebat:

Varul meu si-a facut dala de covid si toata ziua a plans ca are febra, i s-a umflat mana, ii e rau si nu se mai poate concentra la teme. Ce ar trebui sa faca sa si revina?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Ciprian09 a răspuns:

In pace happy

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Astea sunt reactii adverse sa ia legatura cu medicul care l a vaccinat, in cîteva zile o sa i treaca.

| mihai69 a răspuns:

Să nu mai mintă.

| Lukasssz a răspuns:

Dala de covid? Wtf...

| AnemonaP a răspuns:

Se numește vaccin. Sa se odihnească, va trece de la sine, poate lua paracetamol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu am făcut dăla de covid... Chiar la a trăia doza de aia. Plima data nu am pățit nimic, a doua oală laughing am făcut feblă laughing a treia oală am făcut și feblă și flisoane și altele. laughing

| Ciprian09 a răspuns:

Ser hialuronic?