| kira2011 a întrebat:

Acum cativa anii reusisem sa intru in pc altora fara permisiunea lor sau ca ei sa stie.Problema este ca nu mai imi amintesc cumstraight face,tot ce stiu este ca foloseam TeamViewer si inca un program de aflare a ip doar vorbind cu o pers pe messenger.Ca sa mearga trebuia sa ii trimit respectivului un program de cativa kb acesta il deschidea dar nu se intampla nimic la el.dupa asta ii aflam ip cu ajutorul unui program si in final introduceam ip respectiv in TeamViewer si gatahappy.Puteam sa intru sa ii controlez pc,sa ii umblu in my computer fara sa stie sau doar sa privesc ce face.Daca cinenva mai stie cum se facea sa imi lase un id.Multumesc

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 999_6366 a răspuns:

Nustiu rs la intrebarea ta dar stiu ca si persoana respectiva trebuie sa aiba teamwiver, si daca tu eu trimiti si ii zici sa o instalezi si s o deschida o sa isi daie siama

| kira2011 explică (pentru 999_6366):

De ce mai comentezi la o intrebare daca am zis deja ca nu trebuie sa aiba niciun team wiver si ca nu isi dadea seama?

| Hash001 a răspuns:

Ai imbatranit si tu, Alzheimer happens.