| PeeWeeVi a întrebat:

Imi place de un tip din sch mea el a trecut pe 8 - a si eu pe a 6 - a.Si acum este pe mess si eu vreau sa vorbesc ca el dar odata l-am intrebat tot pe mess daca e suparat pe mine si a zis dc si eu i-am zis ca nu prea mai vb cu mine, iar el a spus ca nici nu prea are ce vorbi cu mine...Acum nu stiu cum sa ma mai bag in seama cu el...

5 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pf. complicat asa.
intreaba l ce face, daca vr sa va cunoasteti mai bine, si vezi cum reactioneaza la asta. Daca va fi interesat de tine atunci invita l la o plimbare si acolo ii poti spune ca iti place de el.

| unnimeni a răspuns:

La varsta ta eu zic sa lasi mesul deoparte. Iesi afara in fata blocului si joacate cu prietenii.

| PeeWeeVi explică:

L-am intrebat anonimule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreabal

| Dy.dY KandY a răspuns:

Pai...gaseste mai multe motive de discutie ca de exemplu:intreaba-l ce fel de muzica ii plac, ce mai zici?laughing, ce mai faci?laughinglaughing.etc.gasesti tu motive pentru ca sunt destule dar nu cred ca la un baiat de a 8a ii place de o fata de a 6a.saddeci nu prea cred ca ai norocsad...primesc fundita?happybig grin