| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si m-am indragostit de un baiat de varsta mea anul trecut el ma tot tachina imi zambea tot timpul il prindeam uitandu-se la mine in ore dar nu am avut curaj sa-i spun ca il plac. El a plecat in Austria si cand a venit(in vizita) dupa 2 luni a venit la scoala o zi si mi-a aruncat bluza lui in brate si imi tot zambea si azi-vara am iesit cu prietena mea la plimbare si el era in fata noastra cu prietenii si se tot uita la mine, iar acum vb foarte mult pe mess oare ma place sau nu? va rog raspunsuri sincere funda****

Răspuns Câştigător
| Gesara a răspuns:

Da eu cred ca te place.Si mie mi s-a intamplat cam la fel.Dar nu ii spune ca il placi vei parea cam disperata intreaba-l intr-un mod usor tupeis daca ii place de tine.Dar atentie tupeist nu inseamna nesimtit.Bafta

2 răspunsuri:
| ligyutzza a răspuns:

Si eu am patit asta dar dupa mine...nu cred ca te place vrea doar sa "se joace cu tine" si daca vei face asta ...vei sfarsii cu inima franta

| xViiruus a răspuns:

Pai daca ce ai scris tu este adevarat : Da, te place! Sper ca esti fericita acum. Fundita?