| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat pe 18 ianuarie iar pe 28 februarie mi-a venit perioada, sunt șanse să fie cumva ciclu peste sarcină? Am citit pe internet și mă sperie

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sanse sunt, insa nu te pacienta
fa cateva teste rapide de sarcina la distanta de sa zicem 1 zi si vezi ce spun acestea

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Acum am citit si am scris greșit, pe 18 februarie am făcut sex neprotejat și pe 28 mi-a venit stopul

| lpavel a răspuns:

NU! E imposibil sa-ti vina ciclul cand esti insarcinata!

| anonim_4396 explică (pentru lpavel):

Mersi de răspuns!

| lpavel a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce, mi-a facut placere! happy

| VoidEternal a răspuns:

Nu exista menstruație peste sarcina. E fizic imposibil. Poate exista alt tip de sângerare in cazuri excepționale, dar în niciun caz menstruație.

| Cavaler001 a răspuns:

Nu va inteleg de ce va place sa va jucati asa happy
Chiar nu sunt scumpe prezervativele..si puteti atinge orgasmul si cu ele, fara sa va stresati apoi.
Daca vrei sa fii tanara mama continuati asa. E frumos sa ajungi si mama de la 20 ani sau chiar mai devremehappy Mai greu e cu timpul tau dupa.

| Mda01 a răspuns:

Nici măcar nu îmi pot imagina cu ar arata acest fenomen, pare ceva de domeniul fantasticului rolling on the floor))