| AlinaCatalina a întrebat:

Am fost cu un baiat 1 an si 2 luni.Mereu ne certam din prostii, si niciunul dintre noi nu mai suporta.Ne iubeam mult da a disparut din iubire pe parcurs ce discutiile in contradictoriu se agravausad Acum ne-am despartit si mi-a spus cuvinte urate si greu de suportat. Vreau sa-l uit, sa uit cat am suferit din cauza lui, chiar daca mor inca dupa el si-l iubesc foarte mult! Ce ma sfatuitisad plzz help me

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da e dureros, dar trebuie sa mergi mai departe! Sigur nu te-a meritat si cand va realiza CAT AI VALORAT SI CONTAT pentru el va fi prea tarziu! Pacat de timpul pierdut langa el daca te-a jignit! Dar iti va folosi in viitor ca o experienta! Trebuie sa il uiti, sa incerci sa iti faci timp pentru alte preocupari pentru o vreme, sa dai atentie lucrurilor pe care le-ai trecut cu vederea, aici intervin si prietenii asa iti vei recapata increderea in tine si vei vedea ca va apare si baiatul care sa te iubeasca asa cum meriti! iti tin pumnii si bafta!

| AlinaCatalina explică (pentru superdorex):

Multumesc.prietenii nu mai intervin, ca mi-au demonstrat cate fete au, iar acum sunt doar eu cu mine

| superdorex a răspuns (pentru AlinaCatalina):

Si nu ne uita pe noi da? Conteaza sa stii, oricand ai nevoie de un sfat ceva sunt aici! Ai grija de tine si sarbatori fericite!

| DoamnaX a răspuns:

Ar fi bine sa eviti discutiile cu el, sa-l ignori. Asta zic eu ca e cel mai bine pentru tine ca sa-l poti uita!