| 1nique a întrebat:

Am fost la piscina si am vazut o fata buna care se uita dupa mine...
Dupa ma uitam si eu mereu dupa ea pentru ca era foarte frumoasa dar eu prost nu stiam cum sa ma bag in seama cu ea... Ceva ajutor?

4 răspunsuri:
| lorycykcl a răspuns:

Cum sa te bagi in seama? Cu grija si cu atentie: nici prea mult tupeu nici prea multa fastaceala. Incearca sa te porti cat mai natural in astfel de situatii. Puteai sa ii oferi un suc sau sa faci cunostinta cu ea si sa initiezi o conversatie. Mai mult curaj pe viitor, fii mai sigur pe tine, fetelor le plac baietii cool

| Davidutz a răspuns:

Ea ti-a spus ca atunci cand fata se duce sa isi ia un suc tu sa il platesti sau chestii de astea.

PS: Nu ai televizor nene? Uita-te in pnm in filme si vezi multe chestii!

| 1nique explică:

Poi da my men da cum ma duc asa la ea pur si simpu buna vrei sa ne cunoastem ca pare banal...Ca asa vroiam sa ma duc da pare cam ciudat...

| 1nique explică:

Gata fratii mei am rezolvat thx mult pentru sfaturi mai ales lorycyk