| Pisoi_9588 a întrebat:

Am nevoie de o parere.Am fost cu un baiat 2 luni, la inceput era totul ok, tot timpul imi dadea atentie, etc. Dupa o perioada s-a cam schimbat, a inceput sa nu imi mai ofere atentia pe care o primeam inainte.cand i-am spus ca s-a schimbat si ca nu mai are timp de mine, mi-a raspuns ca e ocupat putin(l-am inteles pentru ca era in perioada in care dadea si pentru permis)Dupa un timp, vazand ca nu face nimic pentru a schimba chestia asta. I-am spus ca vreau sa ne despartim. m-a intebat de ce, i-am spus motivul, si ne-am despartit.Peste o zi, l-am cautat eu la telefon si i-am spus ca-mi pare rau, etc. Mi-a spus ca si el vrea sa ne impacam si ne-am impacat insa a doua zi s-a purtat foarte ciudat. iar peste inca o zi, mi-a spus ca vrea sa luam o pauza sa vada cum ne e. l-am lasat 2 zile si l-am cautat iar si l-am intrebat daca mai vrea sau nu.si mi-a spus ca vrea o pauza, i-am spus ca e ok si ca nu-l mai caut de acum inainte si daca decide ceva sa ma anunte.au trecut 5 zile.si nici un mesaj, telefon.nimic! ce credeti despre povestea asta?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu zic să mergi mai departe. Ca, în legătură cu el, nici tu nu sti ce vrei. Dacă sunteţi de 2 luni împreună şi deja scarţaie relaţia, nu are rost să vă mai pierdeţi timpul amandoi.Este clar ca s-a terminat plăcerea şi noutatea începutului. Căutaţi altceva amandoi. Nu-l mai întoarce din drum.

| Raduku14 a răspuns:

Da, imi pare rau, nu fii prostuta... nu astepta.spune-i ca nu vrei pauza.ori va despartit sau continuati. spune-i ca nu iti place asa cum e. daca spune despartire.iti cauti altu si gatasad imi pare rau.

| Pisoi_9588 explică:

Problema e ca il iubesc, si vreau sa fiu cu elsad

| Elianna a răspuns (pentru Pisoi_9588):

Ţi-se pare! Oricum,tu ai fost aceea care ai cerut prima despărţirea! Si, sincer, cred ca şi el a fost de acord cu ea. Nu are rost să te mulţumeşti cu aşa de puţin!

| iuliutza06 a răspuns:

Pai...eu cred ca te-a lasat balta.Suna-l si vezi ce zice...