| Anablondyi a întrebat:

AM o problema.De curand m-am certat cu o fata ca are gesturi si nu stiu ce sa fac pentru ca mi-am propus sa o batwinking si toata lumea o aflat de la o colega ca vreau sa o bat si is curiosi toti cum o sa o bat; 0 eu nu am mai dat niciodata ca nu m-am batut dar chiar vreau sa dau in eawinking sa nu par o lasa in fata ei si sa creada ca ma poate manipula cum vreastraight facedeci o sa dau in ea asta cu siguranta numai ca nu stiu cum sa icnep straight faceajutati-ma va rog nu vreau sa renunt la chstia asta pe care mi-am propusostraight face cum sa dauin ea?

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Încearcă să o bați la inteligență, la pregătire profesională!

| DeeaBlondiii a răspuns:

Trage-o de par si dai un sut in fundlaughing

| mihaibr11 a răspuns:

Scuza-ma ca imi permit, dar asta e o problema pentru tine? Sunt sigur, ca toata lumea o fie profunda uimita ca dai intr-o fata. Asta denota feminitate in stare pura. Chiar nu poti sa-i dai o replica? Doar asa? Crede-ma daca erai baiat as fi apreciat instinctul, dar nu metoda. Succes

| noescape a răspuns:

Cum sa dai in ea?! Cu spor, evident.De preferat sa folosesti si o uluca, o sa para mai interesant.

| denisa27 a răspuns:

Prima oara spune-i cevav urat...si daca comenteaza du-te si dai o palma sau inpingeo si atunci o sa inceapa bataialaughinglaughing

| asz a răspuns:

Te duci la ea ii dai o palma sau un pumn si ii spui sa-si lase gesturile acasa :d bafta happy

| mihaela_9946 a răspuns:

OO eu sant experta in asa ceva in fiecare zi ma bat cu cate una laughing