| costantin21 a întrebat:

Am o relatie cu o fata de 2 ani si vreau sa o *** si nu stiu cum sa abordez va rog ajutati-ma?

Răspuns Câştigător
| alexhardy a răspuns:

Daca in 2 ani nu ai reusit, atunci cel mai bine este sa o lasi. Daca e virgina si esti sigur de asta, atunci trebuie sa discuti cu ea pe aceasta tema direct si cat mai explicit. Sa o faci sa inteleaga ca ai si tu nevoii si daca nu iti DA ce vrei tu, atunci te obliga indirect sa mergi la alte femei.
Daca nu e virgina, atunci slabe sanse sa ajungi in chilotii ei. Te-a luat de fraier si metode de reparare nu sunt.
Nu stiu cum ai reusit sa stai atata timp cu ea fara sa faci nimic. In 2 ani cred ca ai executat "lucru manual" la greu.
Mai multe detalii ar ajuta...

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

in doi ani de zile ma mir ca nu ati facut-o si cred ca ar fi si timpul pentru asta...da-i de inteles ce iti doresti

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Spune-i k ti se zbate mereu mătărînga..ca te ia tîrîșwinking garantat 100%..trebuie sa se simta si ea(fata, nu mataranga happy )

| h3r a răspuns:

Sper sa nu reusesti... asa ca pana in prezent.

Răspuns utilizator avertizat
| Fax a răspuns:

Cu o fata de 2 ani?rolling on the flooralertati politia.

| xboxbox a răspuns:

E cam simplu, vorbesti cu ea vezi daca vrea si ea iar dupa va intalniti.

| anca88 a răspuns:

Poate dupa 2 ani ai vrea sa faci dragoste dar dupa cum te-ai exprimat tu chiar ma bucur ca nu ti-a dat-o si sper sa nu ti-o dea ca asa meriti!

| Madhuu a răspuns:

laughing Pfff 2 ani si nu ai facut nimic cu ea? da ce e virgina?