| anonim_4396 a întrebat:

Astazi o sa ma vad cu prietena sa ne plimbam prin parc. Imi puteti spune subiecte de discutie? Ce as putea sa vobesc cu ea? Noi ne-am mai vazut o singura data si am mers la film. Am vorbit de facultate, de parinti, de fime si au fost si momente de liniste in care nu stiam ce sa ne spunem...ce as putea sa fac...mai ales ca acum ne vedem in parc si ar trebui sa avem in permanenta ce sa dscutam si mai in gluma si mai in serios. Am emotii mari! Dau funda, multumesc!

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ar trebui sa discutati despre voi,sa va cunosteti ceva mai bine,poate gasiti si subiecte comune de interes!
Daca nu vrei,conversati-va despre tot ceea ce vedeti,lumea din jur,timp,natura,banci,automobile,haine,vise de vara,dorinte in viitor,toate nimicurile care ti-ar putea veni in minte,in asa fel incat sa poti purta o discutie stufoasa,draguta si interesanta.
Trebuie sa-ti folosesti mintea, asa ca nu fii inhibat, nu stai de vorba cu Tutankamon ci cu o fata in carne si oase, calda, draguta si dispusa sa te asculte!

| neutrino a răspuns:

Mergeti la fiecare copac in parte si cautati nordul. Impartiti copacii pe zile.

| CIICriss a răspuns:

Muzica,povestiti intamplari haioase.