| ubytha a întrebat:

Ati facut vreodata sex in grup? cum vi se pare ideea?
eu as vrea sa fac. dar cu doi baieti love struck cred ca e super fain

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca faci cu 2 baieti inseamna ca faci menaje-a-trois, nu gang bang!

| elasexygagica a răspuns:

Am facut odata, dar nu o fost sex ca erau parintii acasa crying, eram cu prietena mea cea mai buna love struck si verishoru meu, neam jucat dea dezbracatelea love struck a fost mortal love struck drooling

| PynkLove a răspuns (pentru elasexygagica):

Wtf?straight face prietena ca prietena, dar ce cauta verisoru in schema?laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Bleah mi se pare scarboswinking.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Am observat ca tu pui numai intrebari stupide despre sex. fa bine si ia-te de mana cu LittleTweety daca nu esti chiar ea.

| thereforyou a răspuns:

Crezi asta pentru ca esti o c.rva.

| Bittersweet_8364 a răspuns:

Si prietenul tau ce zice?laughingVezi ca daca ii spui asta s-ar putea sa pleci batutalaughingSexul in grup se practica atunci cand nu esti intr-o relatie ci intr-o aventura.Si chiar si asa nu sunt de acord cu asta si nu as face niciodata asta.Parerea mea.

| Muflă a răspuns:

E prea larga pentru o singura scuuuuuuuuuu?

| dddddadada a răspuns:

Fata tu la 15 ani! straight face
ce oament tampiti mai pot exista en lumea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai si de unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa? iauzi si gagicatu` ce parere are?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iauite deja pe unul l-ai gasit te intreaba cati ani ai de unde esti laughing) il asteptam cu mare drag si pe cel de-al 2 lea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am practicat cu doua fete... e fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este foarte excitant.Nu am facut. o dar as vrea sa incercwinking. Nu cred ca este raulove struckdami id-ul tau te rog.

| Star5doll a răspuns:

DA! E foarte placut sa faci sex in grup! Trebuie sa faci SEX chiar ACUM!