| Fahrenheit86 a întrebat:

Ati fi de acord sa se legalizeze casatoriile intre persoane de acelasi sex?

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Da! Romanii au conceptii ciudate despre comunitatea gay. Se bazeaza doar pe cea ce vad la tv, tot scandalul cu Naomi, Solcanu, Titi si alti oameni de 2 bani care si-ar vinde si mama pentru un gram de faima. In general gay-ii sunt oameni linistiti, cu preocupari normale. Cine le interzice sa faca ce vor atata timp cat fac totul in intimitatea lor? Acum nu imi sariti in cap. Ca ma refer la toate cuplurile. Gay sau hetero. Atata timp cat nu postezi pe net poze indecente cu parteneru/partenera in momente de glorie sau si esti civilizat pe strada nu ma intereseaza daca esti sau nu gay. Omul trebuie sa invete sa respecte si sa fie respectat.

23 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineînțeles, deși nu au ei nevoie de acordul meu.
Cine sunt eu să stau în calea fericirii oamenilor? Dacă asta îi face fericiți, de ce nu?

| madyddd a răspuns:

Da! sunt si ei oameni, nu?

| mona a răspuns:

Ca se legalizeaza sau nu e tot una pentru ca o hartie nu inseamna mare lucru si oricum lumea asta e plina de cupluri de acelasi sex

| morningstar a răspuns:

Nu as fi de acord; sper sa nu se intample asta niciodata.

| romeo78 a răspuns:

NU! Nu pentru ca as fii un fanatic religios sau obtuz la minte.
Dar, pur si simplu consider, ca o casatorie, trebuie sa se consume intre O FEMEIE SI UN BARBAT.
De ce noi oameni sa fim diferiti, cand natura ne arata clar ca nu EXISTA FAMILII FARA UN MASCUL SI O FEMELA!
Da, sunt de acord sa exista relatii intre doi parteneri de acelasi sex, dar nu casatorie.
Caci, in istorie se stiu sau banuie destule astfel de relatii, dar boala de a te casatori este de data recenta.

| Neinteresantul a răspuns:

Mi-e indiferent. Orice om are dreptul sa fie fericit. Daca asta ii va face fericiti pe acei oameni, atunci sa se legalizeze. Desi ar fi ciudat.

| h3r a răspuns:

Nu, chiar daca pana la urma o semnatura->nimic.
Nu sunt de acord nici cu relatiile dintre 2 persoane de acelasi sex.
Daca am deveni tot mai multi asa, am mai avea urmasi?

Take care.

| Vix999 a răspuns:

Da normal.

| Cosmin1I a răspuns (pentru Vix999):

Lesbian Spotted

| Vix999 a răspuns (pentru Cosmin1I):

E...acuma nu da si tu din casa bre! Si sunt lesbiana in sensul ca imi place sa vad niste muschi bine definit, un corp bronzat, par scurt, atitudine macho si OBLIGATORIU un penis frumos tongue Daca asta ma face lesbiana...so be it!

Răspuns utilizator avertizat
| Vix999 a răspuns (pentru Raupe):

E...sa aibe vreo 30-50 de cm, pe o parte alb, pe una negru, sa aiba margelute in jurul lui si sa fie chel tongue a..si cravata

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin1I a răspuns (pentru Vix999):

Cred ca tu vorbesti despre Naomi

| Vix999 a răspuns (pentru Raupe):

Imi pare rau...papionul nu se accepta laughing))

| Vix999 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Aoleoooo...ce personaj sinistru... abia uitasem ca exista. Bine ca mi-ai adus tu aminte laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur. Desi niste hartii nu conteaza prea mult.

Răspuns utilizator avertizat
| yAdrian a răspuns:

NuUu!

| Andradalaura a răspuns:

Da ..fiecare isi face viata cum vrea.

| PolitehnicaTimisoara a răspuns:

Doamne unde s-a ajuns maine intrebi daca suntem de acord sa legalizeze violul
nu mi se pare normal ca tineretul sa vada homosexualiicare se ling in gura pe strada

| valid a răspuns:

Usor,usor drepturi vor cere si pedofili si zoofili ca incesturile deja sant aproape legale.halal democratie si libertate nici animalele nu fac asta

| Fahrenheit86 explică:

Ma pis pe el de traditional.