| gingergirl1 a întrebat:

Auziti,daca te atasezi foarte mult de o persoana mai devreme sau mai tarziu o vei pierde? Asa mi s-a intamplat odata,era "inebunita"dupa cineva si din cauza asta l-am pierdut! Adica am pierdut mai multe persoane pentru ca ma atasesem prea tare de ele, acum mi-e frica sa ma atasez de cineva asa de tare! Dar am nevoie de un raspuns? E corect cum gandesc eu? Sau vi s-a intamplat si voua...happy

Răspuns Câştigător
| неизвестныйй a răspuns:

De fapt nu asta e problema. Problema e că pierzi multe persoane. Doar că nu realizezi asta la toate persoanele, doar la persoanele de care te ataşezi.

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Aici e vorba de băieți...și voi săriți pe toți!
Problema : nu toți te acceptă.

Nu te mai arunca la toți, vorbe frumoase spun toți, însă nu toți sunt serioși... înțelegi? Lasă-i în mama lor.

| Cristiann25 a răspuns:

Cu fata aia cred si eu.

| gingergirl1 explică (pentru Cristiann25):

Eu nu te-am jignit de tine! nu iti comvin fata mea esti liber sa pleci! cica tu te crezi om "matur"din cate am observat,, te comporti ca un copil.macar mie nu imi este rusine cu"fata mea", ce tu te crezi frumos? de aceea? e o fata la avatarul tau?

| Cristiann25 a răspuns (pentru gingergirl1):

Invata sa scrii domnisoara, treci mai des pe la scoala.Am zis eu undeva ca ma cred matur? Am si eu o varsta.In legatura cu jignitul asa am fost de mic si asa o sa raman sa-i spun omului in fata.Cand ma deranjeaza un om si in realitate ii spun ca nu-mi place fata lui.Care-i problema? Decat sa vorbesc pe cineva pe la spate mai bine ii spun in fata ca e mai ok asa.Nu-ti e tie rusine dar te tot plangi de baieti?! Uite ca mie nu-mi place.Succes!

| gingergirl1 explică (pentru Cristiann25):

Lasa stai tu linistit, ca trec pe la scoala, si imi vad de cartea mea, te asigur de astawinking Si ce ca ma plang de baieti? E o tara libera! Mai bine asa decat unele care se culca cu baietii de la 12 ani, ok? Bine poate par putin cam prea cum sa spun eu..."disperata"dar nu sunt asa, iti spun sincer ca mi-au placut pana acum doar de 3 baieti, daca tot am adus in discutie.Iti spun sincer nu ma cunosti nici 1% deci nu mi se pare ok sa zici niste lucruri despre mine ..asa in vant
Apropo nu este bine tot'deuna sa spui adevarul verde in fata, nu neaparat ma refer aici! Si stai linistit ca nu m-am suparat, e adevarat nu iti place "fata mea" dar de unde sti tu ca la altii nu le place?! in fine...

| LovellyAngel a răspuns (pentru Cristiann25):

Cât de rău poţi să fii. laughing

| Cristiann25 a răspuns (pentru LovellyAngel):

Nu sunt rau chiar deloc! Asa sunt eu spun omului in fata chiar daca domnisoara in cauza imi raspunde cu "Apropo nu este bine tot'deuna sa spui adevarul verde in fata". Parca ma intereseaza pe mine ce zice o copila.Cand nu-mi place un lucru, un om etc spun in fata!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma atasez repede de persoane dar mi se rupe si foarte repede daca vad ca nu merita si la fel daca totu s-a dus.
Nu cred ca are vreo relevanta asta cu atasatu, ca doar nu se sperie omu cand vede ca ti la el, nu?

| simpluone a răspuns:

Poate te atasai prea repede si de cine nu trebuie. Acum te atasezi mai incet si poate de cine trebuie.