| Solinutzika a întrebat:

Baiatul pe care il plac, iubesc si etc. A venit acasa din Italia pentru 2 saptamanihappy Vorbim multe prostii sa spun asa si m-a intrebat daca vreau sa ma iubesc cu el? Ce parere aveti?:-s
As incerca! El are prietena acum! eu sunt virginawinking am 16 ani iar el 19

Răspuns Câştigător
| Andradalaura a răspuns:

Eu iti zic sa stai cuminte ..virginitatea e tot ce ai mai scump si nu o da unui om care pentru el nu valorezi nimic ..sunt baieti care ar da totul sa aiba o fata virgina si tu ai tot timpul din lume sa ti-o pierzi ..mai ales ca are prietena ..ma scuzi ca iti spun asa dar el te considera doar o carpa ..inca una care o poate folosi ..aici e decizia ta

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Stai fata pe fundul tau si nu te lasa prostita de el, oricum are prietena si oricum va pleca inapoi in Italia si tu vei ramane si singura si dezvirginata