| ynnaynna61 a întrebat:

Acum 3 zile am fost la o petrecere si am baut f mult. Apoi m-am dus la baie si m-am trezit cu un baiat in spatele meu. Acesta m-a lovit si am simtit o ameteala. Dupa ce m-am trezit m-am gasit dezbracata si cu el pe mine care deja avea chestia afara. Nu stiu daca am facut ceva sau... Dupa cateva ore mi-a iesit f multa chestie din mine.Nu stiu ce sa fac. Am ramas gravida? Mai sunt virgina? Va rog ajutati-ma am 12 ani si nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-l la politie, pe bune, o merita.

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai fost violata. Anunta politia imediat. Eviden t ca nu mai esti virgina si este posibil sa fii si insarcinata.

| liviu42 a răspuns:

La 12 ani la petrecere unde si mai bei ca o mare panarama, unde erati pe camp? Cred ca asta este in imaginatia ta, ai visat? Ce fel de fata esti care la 12 ani bei si te imbeti ca o vaca si te mai si f.ti.wow ce depravare, Mata stie ce fata cuminte esti?

| AnnaMaria a răspuns:

Cata imaginatie ai

| express11 a răspuns:

Asta-i un scenariu.lasa-ne!

| Frumushica96 a răspuns:

Vai draga mea dar l-a varsta ta nu prea ai ce cauta la petreceri sorrycrying dar cel mai bine spune-le parintilor tai despre intamplare ca sa te duca la politie dai acolo o reclamatie si apoi politia probabil te va duce la un control medical ca sa vada daca acel baiat te-a violat sau a fost doar o gluma asa ca mai bine sa afle si parintii tai despre asta mai ales ca daca te-a violat poate te-a lasat si insarcinata asa ca mult succes si multi pupicikiss

| IloveDamon a răspuns:

Din cate vad eu ati facut sex, s-au mai bine zis te-a violat. E deja prea tarziu pentru "pastila de a 2-a zi". Eu zic ca ar trebui sa-i zici mamei tale sa te duca la ginecolog, daca nu vrea sa se trezeasca cu vreun nepotel surpriza. Apropo... Ciclu menstrual ai? daca nu, atunci ai putea fi salvata de o sarcinahappy In viitor, sa ai grija cu alcoolul, poate deveni un viciu, cat despre virginitate, doar ginecologul iti mai poate zice daca o mai ai sau nubig grin Noroc!

| stefand195 a răspuns:

{bai pe bune du-te la politie} dar s-ar putea sa fi facut sex cu el si acum sa inventezi o poveste sa vezi ce spune lumea dar daca ai dreptate spune-le parintilor, probabil tie frica sa le spui ca ai baut dar invingeti teama si spune-le ce probleme ai BAFTA MULTA

| al3xxandra a răspuns:

Ce scenariu de film fain... vreau sa joace Angelina Jolie in locul taulaughing

| Andreea_8316 a răspuns:

Pai daca baiatul nu era protejat se poate sa fii gravida bine asta depinde de cati ani arelaughing cred ca ar cam trebuii sa le spui parintilor si in plus tu ti'ai facut-o cu mana ta la 12 ani sa fii beata sa nu mai stii ce faci si pe deasupra esti si fata ...mda du'te la un ginecolog

| BLURREDLINES a răspuns:

Cred ca te-a violat straight face anunt-o repede pe mama ta, si cheama politia, mai stii cum il cheama straight face? Ohh, ce rau e straight face... Nici nu mai e bine, poti si cred ca poate ai ramas insarcinata, pentru ca pilula de a2a zi trebuia sa o iei in a2a zi straight face... ma rog cheama politia!

| costescucristian a răspuns:

Consulta un doctor draga!

| ynnaynna61 explică:

Ba gata! Nu eu am scris asta ci sora mea... pentru chestia asta a fost pedepsita. Nu s-a intamplat nimic de genul asta! Nu mai scrieti prosti!

| ynnaynna61 explică:

Ba voi nu intelegeti ca nu am scris eu asta lasati-ma impace
!

| Sebano13 a răspuns:

Nu va speriati la mine in clasa sunt cazuri si mai rele laughing

| Lamaie_6442 a răspuns:

Pai daca vorbesti serios.NU mai esti virgina si acea chestie care a fost in tine era ca te-au folosit prea mult si si-au dat drumul in tine.S-ar putea sa ramai gravida, asa ca mai bine spune-le parintilor ce ai facut.

| mihkunmk a răspuns:

Intreba un ginecolog

| Alex3x a răspuns:

Kids...play nice! Va iau jucariile si s-ar putea in felul asta sa va vindecati de scenarita!

| wAXy_8573 a răspuns:

O sa fii mamica:X