| Hfhaffj a întrebat:

Acum câteva zile am facut sex cu iubita mea, amândoi suntem adolescenți, am facut protejat si după m-am dus si m-am spălat acolo jos si pe mâini. Am revenit în pat și ea a vrut să îmi atingă penisul. I se părea ciudat pentru ca nu a mai atins vreunul dar îi plăcea. A început să mă masturbeze si sa ne sărutăm. La scurt timp ea a deschis subiectul despre sex oral si m-a întrebat dacă vreau sa imi faca, i-am spus că da puțin mai indirect pentru ca imi era rușine și i-am spus că mie îmi e numai de ea să nu se simtă prost. Imediat s-a făcut ca plouă si se vedea ca are o reținere. Eu m-am oferit sa ii fac pentru a vedea cum e si pentru a ii arăta că sunt dispus. Senzația mi-a plăcut, se simțea bine și relaxant, numai că avea un miros ciudat. Mereu are acel miros ciudat acolo, e ca un fel de transpirație dar nu miroase ca transpirația normală și se simte puternic in interior. As avea două întrebări.
1. Oare acel miros e de la lichidul acela alb pe care îl secretă sau de la faptul că se uda? Eu știu sigur ca de spală des acolo si de asta. Oare de la ce este mirosul?
2. De ce oare a adus în discuție sexul oral și după s-a făcut ca plouă si simțea rețineri?
Eu am vb cu ea, mi-a zis ca ar vrea sa facă dar nu se simte pregătită. Eu i-am zis ca e ok, ca daca nu vrea nu tin morțiș să facă așa ceva, i-am spus că o iubesc mult si așa, dar parcă mi-as dori si eu sa imi faca. Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta practicarii si intretinerii sexului oral ai procedat corect. Daca intr-adevar si dupa efectuarea unei toaletari corecte a ''pasaricii'' ramane si/sau persista in continuare un miros mai dubios/neplacut, este posibil sa existe o infectie intravaginala, care ar trebui tratata neaparat, in mod obligatoriu. Sanatae!

| QElenaBoghiu a răspuns:

2.Mirosul poate veni de la o infecție/raceala etc.
urinara.

2. Sa simțit stânjenită. Mă rog. Era conștientă că îi pute vaginul. D-aia =D

Altă dată, înainte să faci oral. Mănâncă un ardei iute

| anonim_4396 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Mănâncă un ardei iute. laughing)

| Willis a răspuns:

Deci și ea vrea, și tu vrei, există poziția 69. Odată încercată, va fi preferata voastră, crede-mă, că știu din experiență?

| catablondu a răspuns:

Salut,
așa cum a mai spus cineva, mirosul neplăcut poate fi dat de o răceală / infecție.
În ceea ce privește sexul oral, faptul că tu ai fost dispus să-i faci, o va determina și pe ea să încerce. Ca sugestie, nu încerca să o forțezi în nici un fel, iar atunci când vrei să îi dai de înțeles că dorești să facă și ea, ai putea încerca să o întrebi cu zâmbetul pe buze de ce ți-a propus asta atunci?
:-)
O zi faină!