| AndreiDV12345 a întrebat:

Buna am 16 ani si sunt virgin. Mereu mi-a placut sa fiu sincer si sa intreb cand nu am stiut sau am avut nevoie. Cred ca e timpul sa imi incep viata sexuala plus ca parca corpul meu cere asta. Problema e ca nu am cu cine asa ca vreau sa va intreb daca stiti unde pot cunoaste o femeie cu experienta si cu varsta cuprinsa intre 18 si 30 ani. Se poate spune ca e o fantezie de a mea sa fac sex prima data cu o persoana mai mare ca mine. Ps eu sunt din Brasov.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cauta pe google, sunt multe astfel de site-uri.

| aXy99 a răspuns:

Nu e timpul, ti se pare. Prea multi hormoni, nici ti s-au maturizat organele sexuale definitiv. Tu faci ce vrei, nu zic c-ar fi ceva rau, dar fa-o daca ai cu cine, nu plati prostituate, da o labuta si-ti trece.