| AlissSssa a întrebat:

am nevoie de un sfat. prietenul meu m, a parasit din cauza sexului acum ceva timp. tin foarte mult la el si sufar mult ca nu mai suntem impreuna. Credeti ca ar trebui sa o fac cu el pentru a ne impaca?

Răspuns Câştigător
| soriinaa a răspuns:

Categoric NU. Nici macar nu ar trebui sa te gandesti la asa ceva. La-i iubit, esti ranita, suferi, dar asta nu inseamna ca va fi asa mereu. Cu timpul o sa poti sa treci peste. Dar in nici un caz sa nu faci prostia asta. Gandeste-te doar ca el s-a despartit de tine pentru ca tu nu ai vrut sa faci asta cu el, e un semn clar si cred ca esti si tu constienta ca daca a putut sa faca asta inseamna ca nu te-a iubit cu adevarat. Nu fii naiva, cum sunt majoritatea fetelor din ziua de azi, fi puternica si tine capul sus, chiar daca te doare. Crezi ca daca ai fi facut-o cu el, ar fi fost altfel?! Oricum te-ar fi lasat, chiar daca o facea dupa o zi, sau dupa o saptamana. Pentru ca doar asta urmarea si atunci cand a vazut ca nu cedezi, s-a dus la alta, mai fraiera. Nu merita nici macar sa te gandesti o clipa la el. Iesi, distreaza-te, fii fericita si zambeste. O sa vezi ca incet incet o sa uiti si o sa-ti gasesti un baiat care sa te iubeasca pentru ceea ce esti nu pentru a-i satisface lui nevoile. Ai incredere in mine, chiar daca nu ma cunosti, si nu face greseala asta, baftaa;*

| mrjohanys a răspuns (pentru soriinaa):

Ai scris continuarea BALTAGULUI?

7 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Baietii intelgienti se gandesc la tine si doar pentru ca spui un nu la ati incepe viata sexuala, ei ar intelege.Dar poate ca acel baiat era disperat si numai asta vroaia sa astepte de la tine.Nu merita.

| mrjohanys a răspuns:

Binenteles ca SEXUL e frumos si SANATOS

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu.O faci numai cand consideri tu ca e momentul potrivit.

Răspuns utilizator avertizat
| CrazzzyA a răspuns:

Never! O sa-ti treaca. Mai iesi, cunoaste alti baieti si uita-l. Nu merita, sincer.