| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. E un baiat cu care ma inteleg foarte bine...si mie si prietenelor mele ne-a placut de el.Acest baiat vrea sa fie cu mine iar prietenelor mele nu le convine.Nu stiu ce sa faccryingcryingDaca ma pun cu el mi-e frica ca prietenele mele o sa-mi reproseze...

5 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Pai prietenele tale sunt invidioase ca el te place pe tine happy si niciodata sa nu ai incredere in prietenele tale

| evoke a răspuns:

Daca prietenele tale iti sunt prietene cu adevarat nu vad motivul pentru care ti-ar reprosa ceva. Daca tu consideri ca te place si chiar tine la tine nu vad de ce nu te-ai baga cu el. Daca pr tale o sa-ti reproseze dif chestii nu le asculta.
Mie mi s-a intamplat asa cu pr mea ce my buna.Am incercat sa-i deschid ochii sa nu se bage cu un baiat pentru ca el vroia doar sex, apoi mi-a zis ca sunt invidioasa si geloasa, chiar daca nu imi placea deloc de el.
Dupa 2 luni de cand tot se intalnea cu el l-a vazut in parca cu o fata sarutandu'se si mi-a zis ca am avut dreptate in privinta lui.

Succesbig grin

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Daca ii place de tine si tu vrei sa fii cu el nu e nici o problema
Prietenele tale sunt invidioase ca nu le iubeste pe ele
In cine crezi in a fi cu cineva sau in niste asa numite "prietene"

| tremuriciiuliana a răspuns:

Daca prietenele tale iti sunt prietene cu adevarat nu are ce sati reproseze, daca il iubesti si crezi ca si el tine la tine de ce sa nu incerci in fata dragostei nu poate sta nimeni iar ele daca tin la tine vor intelege si nu iti vor reprosa daca iti reproseaza ar trebui sa te gandesti bine ce prieteni ai bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar face acest lucru nu sunt prieten adevarate, iti recomand sa vorbesti cu ele, nu e bine nici sa te certi cu prietenele tale pentru un baiat, dar daca iti fac astfel de reprosuri ar trebui sa iti cauti alte prietene.