| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica nelamurire. Imi place de un baiat care a fost fratele meu de cruce. Lui i-a placut de mine si mie nu. Acum el i-a zis prietenelor mele ca vrea sa fim impreuna, eu l-am refuzat pentru ca tineam la el ca la un frate nu ca la un iubit iar acum el s-a suparat pe mine ca l-am refuzat si a zis sa ii sterg numarul si id. Eu chiar nu pot face asta, tin la el ca la un frate de sange. Cand am auzit ce mi-a zis sa fac am izbugnit in plans. Ce sa fac ca sa ma impac cu el ca sora si frate?

2 răspunsuri:
| ada_7517 a răspuns:

Incearca sa ii explici ce fel de sentimente, ce retineri ai fata de el si poate va intelege.

| monacool a răspuns:

I-am zis dar... crede ca vreau sa il pacalesc