| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o problema, am nevoie de un sfat incurajator!
Am iesit cu un baiat luna trecuta, am avut ceva treaba intr-o zi si l-am refuzat de aceea mi-a facut o scena de 'om suparat', n-a mai vorbit cu mine cateva zile. Ieri si astazi a fost atat de ocupat in cat nu a mai vrut sa imi raspunda la mesaje. Simt ceva pentru el si asta ma raneste.
Ma gandesc ca vrea sa ma enerveze ca sa ma impace mai tarziu, se apropie ziua mea.
Help me! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,
E cam imatur. Daca simte ceva pentru tine o sa-si schimbe comportamentul, poate face pe suparatul doar asa, la "caterinca".

Eu zic sa-l intrebi ceva de genul "Chiar o sa stai suparat pentru ca am fost ocupata in acea zi? " Daca da, probabil tipul nu e suficient de matur sa aiba o relatie, gandeste-te daca o sa fiti impreuna cate scene d-astea iti va face. Totusi, eu zic sa-i pui o intrebare, vezi cum raspunde. Succes!

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Schimba-l pe figurant.
Daca nu te intelege pentru o chestie minora chiar crezi ca o va face la ceva mai important ca sa nu spun major?

| liliana77any a răspuns (pentru cristimihailov):

Totul a fost la caterinca. Nu ii stiu latura serioasa. big grin

| cristimihailov a răspuns (pentru liliana77any):

Asta spuneam si eu...
Lasa-l.
Daca partea neserioasa este asa... atunci si cea serioasa ar trebui sa schioapete.

| vocea a răspuns:

Este clar ca nu va potriviti, mai bine incheiati aum dcat sa stati mult si sa pierdeti timpul degeaba.

| tickey a răspuns:

Face pe inabordabilul...nici macar nu merita atentia ta.