| Costy36 a întrebat:

Bună, am o problema cu erecti, a inainte de a incepe sexul am erectie buna, cand vine partenera moare de tot. Am incercat si oral, nimic, ce se întâmplă? Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Apare frica de un posibil esec pe fond psihic si mintal. O discutie sau 1-2 sedinte de consiliere intretinute de un psihoterapeut sexolog specializat in probleme de dinamica sexuala, s-ar putea sa-ti fie de foarte mult ajutor. Sanatate!

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Inainte de penetrare nu te mai gandi la fosta iubita sau la masturbare.

| ShaOfHatred a răspuns:

Poate ți-e frică de un posibil eșec sau ești stresat. Trebuie să încerci să te relaxezi și să nu te gândești la chestii care ți-o dau cu nașpa. Trăiește clipa. Poți înainte de actul sexual propriu zis, să vorbiți puțin, schimbați câteva replici, ca să scapi de emoții și să te relaxezi.

| Costy36 explică (pentru ShaOfHatred):

Da cred ca asta este cand eram căsătorit nu-i era asa mergea treaba bine acum mai găsesc câte o parteneră moare

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Costy36):

Lel ce tare. Măcar le convingi înainte să moară să-ți lase ție averea?

| Bariel a răspuns:

Incearca viagra, e legala si o gasesti in farmacie. Vezi sa nu iei prea multa, altfel o sa ai o erectie continua care v a dura cu orele happy

| Costy36 explică (pentru Bariel):

Am incercat alte pastile dar viagra nu este mai buna multumesc

| NevverGhost a răspuns:

Pune-i o punga pe fata

| xXxMargaritaruMortiixXx a răspuns:

E de la calculator!

| bmw300 a răspuns:

Sa te lasi de fumat.