| NimicImposibil a întrebat:

Buna,peste 1 saptamana este ziua fetei pe care o plac..nu stiu ce si-ar dori am nevoie de raspunsul unei fete.ce credeti ca este potrivit sa-i cumpar? orice doar sa ii placa.dau fundita si pupic

Răspuns Câştigător
| 7639781254 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bijuterie si o rama simpatica in care sa pui o poza cu voi doi.

5 răspunsuri:
| mariutsa1234567890a a răspuns:

Fetelor de obicei le plac florile asta în mare parte.
sau ceva o jucărie frumoasă de plus.
nu e exclus nici o pereche de cercei, sau o brățară.
ceva simplu, dar frumos. nu te complica, lasă cuvintele să umple totul happy
baftă multă!

| Music4life a răspuns:

Poate ne spui si cati ani face, cadourile vin in functie de varsta, poti sa-i iei ceva dragut de plus daca are pana in 15 ani eventual sa-i pui un biletel in brate in care sa-i scrii ce simti pentru. ea, ori ceva pandativ, lantisor, bratara, o bluza, un parfum, o trusa de farduri. Depinde de cum este ea.
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| TodorMaria1997 a răspuns:

Daca ea sti ca o placi... eu zic sa ii faci o felicitare pe pc sa ii scrii ceva dragut...
dar daca nu sti ca o placi... iai ceva de care este pasionata... un ursulet de plus; bijuteri; parfum; etc.

| F3tytzza a răspuns:

Pai poti sa pui pe o prietena de ai ei s-o intrebe ce si-ar dori de ziua ei...tu poti sa ii cumperi in accesoriu dragut ( o pereche cercei, lantisor, etc)... sper ca te-am ajutat