| emil_6416 a întrebat:

am si eu o intrebare.acum o saptamana mi-a trecut ciclu.si acum am facut sex cu prietenul meu, care si-a dat drumul in mine. e posibil sa raman insarcinata? si daca da, cam in cat timp aflu daca sunt? mersi

Răspuns Câştigător
| Kid_5068 a răspuns:

Felicitari o sa fi mamica! pot sa vin la botezz, pot, pot, pot?!batting eyelashes

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti exact in perioada cea mai fertila. Asadar, daca sunteti amandoi sanatosi si fertili, ricul de sarcina este aproape de 100%. Vei afla peste cam 3 saptamani, facand un test de sarcina din prima urina de dimineata dupa 21 de zile de la contactul sexual.

Abh
| Abh a răspuns:

Draga mea, esti tocmai in perioada fertila, asa ca ai mari sanse sa ramai insarcinata. Fa un test de sarcina peste 21 de zile.

| lyrics a răspuns:

Fa un test dupa 21 de zile cu prima urina de dimineatsa.sau 24 de zile cu urina de peste zi.sau 7 zile de la intarzierea menstruatiei.
daca e negativ, repeta testul dupa 3-4 zile.
dar sunt mari sanse sa fi ramas insarcinata

| pantofipantofi a răspuns:

Fa un test dupa 15 zile de la contact

| NoAntidote a răspuns:

Nu e posibil! e sigur! daca si-a dat drumul in tine?

pai.nu stiu.cam o saptamana, o luna!thinking sincer nu stiu dupa cat timp poti afla!
dar sigur esti insarcinata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sigur esti insarcinata, si asta o poti afla la MAX3 zile

| gHelena a răspuns:

Daca ar fi folosit prezervativ, nu ai mai fi acum in situatia asta. Incearca sa fii mai atenta data viitoare, pentru ca sunt la mijloc organismul si sufletul tau. Un gand bun, Elena.

| emil_6416 explică:

Am facut testul de sarcina la o saptamana si mi-a iesit negativ.