| TheSpecialRose a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Discutam cu un coleg de clasa si, la un moment dat, am ajuns sa vorbim despre sentimente. Eu am inceput sa povestesc cum atunci cand am fost la patinoar cu o prietena ea s-a indragostit de unu de pe acolo, pe care l-a vazut mai tarziu flirtand cu o alta fata, punandu-i intrebari de genu: "La ce scoala esti?","In ce clasa esti?"etc. Atunci el m-a intrerupt si mi-a spus ca niciodata nu o sa ma intrebe asta pentru ca stie deja, fiind colegi de clasa. Eu ce sa inteleg din asta? La scoala el vorbeste cu mine, imi zambeste, sta cu mine...(sunt in clasa a7-a)

Răspuns Câştigător
| madalina_4528 a răspuns:

Cred ca te place happy

1 răspuns:
| octha a răspuns:

Inseamna ca ai un admiratorhee heedaca nu chiar mai multlaughingpai daca baiatu ala care a intrebat-o pe prietena ta unde invata etc, a intrebat-o ptca vrea sa fie cu ea, si nu stia unde invata.colegu tau cand a zis asta a vrut sa zica ca el stie unde inveti dar vei vrea sa fii cu el? sau ma rog, sa flirtezi cu el?winking