| Ale080999 a întrebat:

Buna, as vrea sa va stiu parerea in legatura cu o intamplare pe care am avut-o. Acum ceva zile eram pe tinder si am facut match cu un tip mai mare decat mine cu 9 ani (eu am 21 el 30), am avut o discutie placuta acolo, pe urma am trecut pe whatsapp si in gluma il intreb daca are iubita/sotie si atunci imi zice ca are iubita de 10 ani, ca ea stie despre faptul ca el are tinder si vorbeste cu alte fete, se vede la cafea cu unele. Eu am ramas putin socata pentru ca nu as accepta ca iubitul meu sa faca asta. Voi ce ziceti, ati accepta sau ati face asta?

14 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Categoric nu

| LoveSleep a răspuns:

Cică a fost sincer.
Lmao.
Tipul ți-a zis asta ca în caz ca afli ca e căsătorit, sa nu-ți vina vreo idee și să-i faci probleme.

As accepta sau nu în funcție de persoana cu care as fi, ce as vrea de la ea și ce as simți pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Adrian5575 a răspuns:

Ala nu e barbat serios (de casa). Daca isi lasa iubita si te ia pe tine, la fel o sa faca si cu tine. Nu e nimic rau sa vorbeasca cu alte fete, dar nu pe o aplicatie de matrimoniale. Eu ca barbat nu as face asa ceva, mai ales la varsta lui de 30 de ani. La varsta asta trebuie sa te preocupe cresterea copiilor si iubirea sotiei, nu conversatii cu tot felul de femei de pe tinder.

| Ale080999 explică (pentru Adrian5575):

La fel zic si eu iar cand am refuzat sa mai vorbim pentru ca as putea sa ies cu el s-a simtit onfensat. Tot ellaughing

| Adrian5575 a răspuns (pentru Ale080999):

Nu stiu cum de il mai suporta nevasta-sa laughing eu zic sa il uiti happy

| Ale080999 explică (pentru Adrian5575):

Clar am uitat dar mi-a ramas intamplarea in minte si voiam sa vad daca asa e moda mai noulaughing

| rapandula a răspuns:

laughing laughing asa ceva... vorba aia: "doar la romanasi poti vedea din astea"...
Scuza-ma, dar nu pot sa nu rad la o asa poveste.

| Ale080999 explică (pentru rapandula):

Chiar e de raslaughing

| rapandula a răspuns (pentru Ale080999):

Macar trebuie sa apreciem un lucru: omul a fost sincer. Putea sa o arda ca nu are si sa te foloseasca insa pentru el asa ceva e normal, aparent si pentru iubita lui. laughing

| Ale080999 explică (pentru rapandula):

Ca a fost sincer am apreciat si eu dar atatlaughing

| GusticelMititel a răspuns:

Nu, wtf, cum sa accept asa ceva. Pai daca e cu mine, cu mine sa fie, nu are ce sa caute pe la cafenele cu toate vacile.

| Ale080999 explică (pentru GusticelMititel):

Exact asa zic si eu. Iar cand i-am zis ca eu nu as accepta asa ceva a zis ca sunt imatura si dupa 10 ani de relatie se schimba lucrurile.