| CastraveteMurat5 a întrebat:

Buna draga TPU am si eu o curiozitate
Prietenul meu la inceputul relatiei mi-a spus ca el se sarutase cu alta fata si mereu cand vorbeam pe mess spunea vai ce dor mi sa mai dau cate un mozol ceva asta spunea doar in primele 2 luni de relatie dupa aia se potolise oh go on ( asta era pana sa ne intalnim)
ieri ne-am vazut pentru prima data si cand ne-am sarutat am vazut ca nu prea are habar de asa ceva laughing imi baga limba pana in stomac si doar o invartea acolo laughing eu inaintea lui am mai sarutat cativa baieti deci nu pot spune ca eu eram aia care nu stiam
Voi ce credeti ori era prea emotionat ori chiar numai sarutase alta fata pana la mine? pur si simplu intreb din curiozitate,

Răspuns Câştigător
| adelolyta a răspuns:

Hei draguto nu este neaparat ca daca nu sti sa saruti sa nu mai fi sarutat inainte si emotile? nu draguto nu au nici o legatura atunci cand esti emotionat cand trebuie sa saruti pe cineva inseamna ca esti atras de acea persoana iar cand o saruti te lasi purtat de val si o saruti cu toata gingasia pe care o ai deci nu de aceea ti-a bagat limba pana in stomac ci pentru ca chiar nu stie sa sarute tongue fundoi?batting eyelashes

1 răspuns:
| Alinutsa0072 a răspuns:

Iubire. este foarte important felul in care te saruta. de aici pleaca totul. daca nu se creeaza chimia dintre voi prin sarut, relatia este ca si pierduta. dar nu dispera! chiar daca dintre voi 2 tu nu saruti prea bine, poti invata cu el si apoi sa il lasi. happy succes.