| gabriela115 a întrebat:

Buna e adv ca daca te dezvirginezi poti ramane surd orb mut?

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu este cat de putin adevarat cine te-a mintit in cel mai rau caz ai putea ramana insarcinata funda puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Nu e adevarat, doar te vei simti ca in al 9 lea cer:X

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca ar fi fost asa toti am fi surdo-mutilaughing

| youmail a răspuns:

NU sunt doar povesti bagate de partini pentru a face copii sa fie cuminti.
Recomand cat mai mult sex posibil tutror. Sexul face doar bine sincer pentru corp. Elibereaza anumti hormoni din corp (ce sunt facuti pentru a fi eliberati) astfel in cat iti va oferi atat tie cat si partenerului o dezvoltare normala si frumoasa.

Lipsa sexului poate duce chiar la boli mentale. (asta nu e gluma) deoarece frustrarile care apar sunt din ce in ce mai mari.
Mult succes si nu uita sa ne spuui si noua cum a fostwinking

Daca doresti sa vb poti sa imi dai un beep pe 073.73.29.331 si vom discuta. (pot vb liber si deschis fara sa te judec, doar sa te ascult si sa fiu alaturi de tine). Da-mi un tel cu privat si discutam daca nu ai incredere.
Nu te speria, nimeni nu s-a plans pana acum.

| LiviuAlan a răspuns:

Nu se poate! Zau asa!

| dolcEE a răspuns:

Pisicerul laughing ^

| litlledolleioanna a răspuns:

Pai daca ar fi asa 99% din femeile de pe terra ar fi mute oarbe sau surde nu crezi? laughing cine ti-a spus prostia asta?

| AnwtSsa a răspuns:

Sincerrrr. stai calma scumpoo ca nu se ' poate intampla asa ceva niciodata rolling on the floor

| GD13 a răspuns:

Daca-ti baga cineva "morcovul" in ureche sau ochi at da laughing))

| Alexandru_Alex_1998_LKxz a răspuns:

Thoamne rolling on the floor))))....nu este adevarat. mai mult te va durea si pe tine si pe parteneul tau straight face