| WhoIsWho1995 a întrebat:

E prima luna de cand am inceput sa iau anticonceptionale(sa imi regleze ceva hormoni) si zilele trecute, in timp ce faceam sex mi-a curs sange, dar era mai maroniu. Astazi la fel. Oare e de la contraceptive sau posibil sa fi racit jos?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici una nici alta. In nici un caz din astfel de motive nu se produce o sangerare, este o situatie cu totul anormala. Trebuie sa fii consultata urgent de medicul care ti-a prescris tratamentul cu anticonceptionalele respective. Multa sanatate.