| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si sunt in cl a 4-a. Azi dimineata la scoala pe la ora 11 sau nu stiu cat era ora iar doamna era plecata pana la alta doamna. Noi faceam ceva galagie in timp ce doamna era plecata. Un baiat de care imi placea mie de el, dar nu vreau sa-i spun numele va spun doar ca il chema cu litera c, a trecut pe lang banca mea si eu i-am dat o palma la spinare, dar foarte incet, iar eu m-am dus la alte banci. Baiatul acela a venit spre mine si mi-a spus "ce-ai ma?", iar atunci s-a impiedicat sau nu stiu ce a facut si era sa cada peste mie, dar s-a intamplat ca buzele sa ni se atinga din greseala. Atunci toti copi au inceput sa zica: roxi s-a pupat cu nu-i spun numele si tot asa, iar eu m-am rusinat la fel ca el, dar mie mi-a placut sarutul. Credeti ca a facut asta intentionat?

Răspuns Câştigător
| Crystina_6663 a răspuns:

Da sigut ca a vrut de ce crezi ca a venit spre tine happy fundita?happy

78 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Lol la ani astia? vezi-ti de carte fetita :-l

| sabilopod a răspuns:

Si de aceea copiilor sub 12 ani jumatate ar trebui sa le fie interzis accesul la TPU.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Wow...noi la 11 ani ne era rusine sa ne pupam pe obraz...(la adevar si provocare)

| tomyk a răspuns:

***laughing.Si daca ii spui numele ce? parca il stim noi pe cristi, cristian, c sau cum so numiilaughing)))ce *** are daca ii spui numele?

| Petre a răspuns:

"... si eu i-am dat o palma..."
"... ceai ma?"
"... pupat cu nu-i spun numele..."
"... la fel ca el..."
"... dar mie mi-a placut..."

Spune-i invatatoarei tale sa-ti dea o carte de gramatica; asa toata comunitatea TPU ti-ar multumi.

| Petre a răspuns:

@andreeax3, este adevarat, sti tu, ca-n filmele cu prosti laughing!

| filaret03 a răspuns:

La scoala in iulie?

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Cât de detaliat! Să ştii că puteai să treci direct la subiect, nu trebuia să ne plictiseşti (sau mai degrabă să ne chinui) cu toată compunerea asta vai steaua ei.
1. Da, a făcut-o din greşeală. Bietu' băiat chiar ţi-a zis bine,, Ce-ai, mă?!". Ce putea să-ţi spună când tu i-au dat o palmă pe spate? De fapt, chiar cred că plănuia să-ţi întoarcă palma. Plus, dacă venea spre tine, adică în direcţia ta, nu era normal ca în cazul în care se împiedica să cadă în faţă, adică unde te aflai tu? Şi dacă vroia să te,, sărute", o făcea ca lumea, nu doar atins de buze. Deci, pare rău că te fac să suferi, dar adevărul doare.
2. Ai 11 ani? Clasa a IV - a? O prietenă care acum trece într-a IV - a scrie muuuuult mai corect decât tine. Şi nici nu dă palme pe spate băieţilor.
3. Spune-le părinţilor tăi să nu te mai lase să te uiţi la telenovele. Nici n-ai idee cât de mult ţi-au corupt inocenţa.
4. Doar ţi-a atins buzele şi tu numeşti asta sărut? Păi mâine-poimâine poate ţi-oi dori şi-un copil de la nefericit.
5. În locul tău, aş pune mâna să citesc o carte decât să mă visez Daniela Crudu junior.

| AlecsA_5738 a răspuns:

Da, normal ca a facut-o intentionat,,, deoarece te place!

Funditssa. plzz

| baalial a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlool lool lool lool Cand te gandesti ca eu cautam o comedie buna si nu gaseam! De acum in loc sa ma uit la filme gen comedie mai citesc o intrebare!laughinglaughinglaughinglaughing

| LavricAlexandra a răspuns:

Roxi am un sfat:lasa-te de baieti pana pe la 17-18 ani pentru ca mai tarziu iti va parea rau ca ti-ai irosit copilaria dupa curul lui.
ca am doi colegi care au fost impreuna si colegei ii pare rau ca a fost cu acel baiat(au 10 ani amandoi).

| Widiach a răspuns:

Doamne fereste! Stau si ma mir citind raspunsurile date la intrebarea asta. Oameni buni...

1. Toti cei care ati criticat gramatica fetei sau a altora, ati aruncat o privire asupra textului vostru? De ce se mira toti de Funeriu pentru gafa facuta?! Sa publice cineva toate raspunsurile astea, in care mai si strigati cu voce tare ca ea e proasta si voi destepti. Chiar daca nu are rost (pentru ca ei nu se vor mai indrepta de acum inainte), trebuie sa postez cateva raspunsuri ale caror autori merita sa fie impuscati si nu altceva.

"pustiulred:
Lol la ani astia? vezi-ti de carte fetita :-l "

"UnNimeni:
Spune-i invatatoarei tale sa-ti dea o carte de gramatica; asa toata comunitatea TPU ti-ar multumi."

"MrIllusion:
E clar la vârsta ta nu ai ce face ceva mai bun decât să ne stresezi cu întrebările tale? Pune mai bine mâna pe carte nu sta pe internet să ne dai dureri de cap cu gramatica ta, care apropo m-am străduit din greu să citesc ce ai scris tu acolo."

"Aketh:
Stiu un tip pe TPU caruia, la fel ca si tie, nu ii place romana. eu zic ca ar fi mai bine..."

"Error404:
Nu a fost intentionat.
Draga Roxy tu nu mai stii sa pui punct?laughing "

Draga Error404, dar tu nu stii sa pui virgula acolo unde trebuie?

2. Cu exceptia catorva putini ce si-au dat seama de intamplarea fetitei, pentru toti cei care o judeca si sunt uluiti de imaginatia ei atat de "perversa", am o intrebare serioasa de pus: Voi ati fost vreodata copii? Iti dai seama ce cultura pornografica are eleva daca s-a gandit ca baiatul a sarutat-o intentionat sau nu?! Un om normal isi aminteste si recunoaste ca a avut la randul sau, in copilarie, o fata/un baiat pe care o/il placea. La fel de bine isi aminteste ca inca de atunci cunostea teoretic si nu neaparat practic notiunea de "sarut". Unde e crima daca ROXY a crezut ca ceea ce vede in casa la parinti poate fi asemanat cu ce a incercat baiatul acela?!

Dar corectati-o voi, mult experimentatilor, ca este o diferenta uriasa intre pupatul pe gura si sarutul, ca baiatul acela s-a impiedicat din intamplare exact in fata ei si din cazatura si-au atins accidental buzele si ca pana la 15-16 ani trebuie sa stea numai cu ochii in carti, asa cum foarte probabil ati facut voi.

Rusine, colegi de TPU! "Continua-ti incontinuare" la fel ca pana acum!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prostie lollaughing
Copilarii

| smile20000 a răspuns:

Daca si tie iti place de el nu-i nici o rusine

| Simpluuu a răspuns:

Esti in a 5 acum lasa baietii... traiesteti copilaria cat mai poti

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Tu fetita stai cuminte.Tu transformi un pupic intr-un sarut? A facut intentionat bineinteles se vede clar ca te place~! Dar invata sa scrii ca la capitolul gramatica esti Praf~! Daca acum te uiti dupa baieti apoi in clasa a 8-a o sa faci trotuaru` draga mea~! Lasa Baietii si Ia cartile ca tu la varsta asta de alea trebuie sa te indragostesti~! Nu sunt rea cu tine, dar ai sa ma pomenesti happy ~!

| DruggedCandy a răspuns:

Siii..."happy and" dupa cat am citit acum pot sa zic kas Toki;:))desfacatoarea de hieroglife:))=)) dar totusi vezi-ti de ponei zburatori cat mai poti si daca vrei sa compui povesti de 'dragoste' intra aici www.suntproasta.com

| Loredana_4143 a răspuns:

E postata la 30 mailaughing)

| Rocsaanna a răspuns:

Pai depinde,daca pana acum tiai atins scopul sa fii cu el inseamna ca ii place de tine, daca thu l-ai respins cand se dadea la tine nu stiu ce sa zic...(cum fac eu cu un coleg de al meu de fiecare data cand se da la mine, si chit ca am2 ne placem si m-a pupat de mai multe ori pe buze, dar totuji ne enervam reciproc),(cesamai copilariai frumoasa big grin )contacteaza-ma pe mess cel mai bine iti dau sfaturi acolo id meu: ionela_roxi

| alinutz33311 a răspuns:

Ce note ai la romana?

| GeannyXdt a răspuns:

Te placeeee

| anonym_4492 a răspuns:

Yntoarcey favorul si vezy ce se yntampla:d

| Andreea_7386 a răspuns:

AOleu, chestia asta suna a inventie de copil de 6 ani talk to the hand

| chp a răspuns:

La 11 anisoriblushing asa devremeblushing

| VampyDilY a răspuns:

Fataa...Daca a cazut cu pnm era intentionat?! Si doar pentru ca v-ati atins buzele lol asta nu se poate numi "sarut". cred ca ai avut sau inca mai ai fantezi cu baiatul acela daca din atinsuul buzelor=sarul {evident la uh}

| GamingZone a răspuns:

Roxy mai bine invata si zic eu ca prin a 7 a sau a 8 a sa-ti faci prieten.Eu doar te-am sfatuit.Succes!

| Eu12345961 a răspuns:

Eu cred ca da, te place, de ce crezi ca a venit spre tine?

| JuLyAnGeL a răspuns:

Draga ROXY sincera sa fiu cred ca te-a sarutat intentionat (am si eu un coleg la mine in clasa si sincera sa fiu face exact la fel). Probabil te place si ii este rusine sa ti-o arate asa ca prefera sa faca din orice gest al lui catre tine "un mic accident".Pe scurt baiatul e innebunit dupa tine si nu stie cum sa isi manifeste dragostea.

| jamillaemilia a răspuns:

Nu-mi vine sa cred...esti in clasa a 4-a si principala ta preocupare este sa aflii daca te-a pupat copilul ala intentionat sau nu.

| Dennis_7541 a răspuns:

@ Candy: inca e in clasa a 4a. De ce nu-ti faci curaj sa-l intrebi?