| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si sunt in cl a 4-a. Azi dimineata la scoala pe la ora 11 sau nu stiu cat era ora iar doamna era plecata pana la alta doamna. Noi faceam ceva galagie in timp ce doamna era plecata. Un baiat de care imi placea mie de el, dar nu vreau sa-i spun numele va spun doar ca il chema cu litera c, a trecut pe lang banca mea si eu i-am dat o palma la spinare, dar foarte incet, iar eu m-am dus la alte banci. Baiatul acela a venit spre mine si mi-a spus "ce-ai ma?", iar atunci s-a impiedicat sau nu stiu ce a facut si era sa cada peste mie, dar s-a intamplat ca buzele sa ni se atinga din greseala. Atunci toti copi au inceput sa zica: roxi s-a pupat cu nu-i spun numele si tot asa, iar eu m-am rusinat la fel ca el, dar mie mi-a placut sarutul. Credeti ca a facut asta intentionat?

Răspuns Câştigător
| Crystina_6663 a răspuns:

Da sigut ca a vrut de ce crezi ca a venit spre tine happy fundita?happy

78 răspunsuri:
| paul_6476 a răspuns:

Mai bine te lasi si de tpu.Si e mai bine pentru tine sa mai inveti si u romana!

| geox19 a răspuns:

Chestii din astea se intampla numa in filme! Trezestete la realitate!

| ROXY_5744 a răspuns:

Daca vreti sa stiti invat foarte bine dar nu mai tin cont

| XtremeGun a răspuns:

Ce copii ratatistraight face
Logic ca nu prostilorstraight faceViseaza in continuare

| s1ndr0m a răspuns:

Ce romanticwinkinglaughing sa zicem asa de la 11 ani?oh go on Get a life la romani

| PUPIXme a răspuns:

Normal ca a facut-o intentionat! hello ce crezi ca el se impiedica asa singur dintr-o data?

| PisiCory a răspuns:

Probabil...cred ca da!winking se mai intampla... oricum eu cred ca tu esti draguta daca el te-a sarutat!

| PisiCory a răspuns:

Poate ca da...da' tu cati ani ai?

| minona a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorIncredibil! Parerea mea e a te place smug. Ca hai sa spunem ca s-a impiedicat din greseala, dar faptul ca vi s-au atins buzele...asta nu mai e o coincidentahee hee.

| manduka a răspuns:

Tu pune mana pe carte si lasa baietii din clasa a 4a.rolling on the floorlol.

| kitinuca a răspuns:

Daca baiatul acela sa inpiedicat poate a facut intetionant in inima lui de crede alcuva si ta sarutat.Nu te gandi la colegi tai gandeste-te la baiat te a sarutat mrsi pentru atentie te :X

| andra_5427 a răspuns:

Normal ca i place de tine altfel de ce ar fi venit dupa tine? kiss fundita?

| raluca_9927 a răspuns:

Phahaha hai ca le-am auzit si p`astea,omule, ala sa impiedicat, dar ma rog sa ai fantezi placute disearawinking

| veronika96 a răspuns:

Da sigur ca a vrut sa faca asa ceva.Tu crezi ca degeaba se plimba pe langa tine.Mult noroc cu el. fundita?happy

| Cristi1985 a răspuns:

rolling on the floor)) Please! leave us! Nici bine nu stim sa scriem sau sa vb lb materna si aici ma refer la lb romana si gata in clasa a patra ne arde de gagicareala laughing))). Si vb cuiva de aici mai pune si tu PUNCT(.)!

| alexandra_9401 a răspuns:

Da normal ce baiat ar evita sa sarute o fata laughing mi s.a intamplat si mie de mai multe ori... fundita?

| saby_8822 a răspuns:

Poate casa te faca de rusine in fata clasei da nu te supara tu ca o sa treci si peste asta.

| Stefanya_4509 a răspuns:

LOL! LOL! LOL! fetitzo lasa baietii ca ai timp de ei si mai bine pune mana pe gramaticawinking

| larysa_2288 a răspuns:

Poate te place, trebuie sa il intrebi