| anonim_4396 a întrebat:

ieri am avut o aventura cu una de 38 ani si am facut sex normal neprotejat unde am ejaculat de 2 ori in ea. Mi-a spus sa stau linistit ca nu o sa ramana insarcinata dar totusi imi e putin teama.Sunt sanse sa ramana?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu are rost sa-ti faci griji. Stie "baba" cand poate sa faca sex neprotejat. Te asigur ca nu a facut-o prima data. Orice femeie educata si informata isi cunoaste la "perfectie" organismul ei mai ales dupa ce are cca. 20 de ani de activitate.Consider ca nu trebuie sa-ti fie teama.

| Alcyon a răspuns:

Parerea mea e ca n-ar fi trebuit sa te lasi in baza ei, mai ales ca n-o cunosti foarte bine. Daca-ti vine peste cativa ani cu copilul de mana sa-ti ceara pensie alimentara? Sunt cazuri de femei ajunse la o anumita varsta, care-s disperate sa faca un copil cu aproape oricine.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alcyon):

Pe bune? Si daca e un amarat ce o sa ii ia? praful de pe toba?

| Mihai123211 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Tu ai habar ce inseamna pensie alimentara?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihai123211):

Tu chiar ti-ai putea inchipui ca o femeie ar putea fi atat de imbecila si retardata incat sa faca un copil sperand ca poate amaratului i se va stabili prin lege sa-i plateasca o pensie alimentara de cateva zeci sau poate cateva sute de lei (in cel mai fericit caz daca respectivul nu este somer), bani din care sa nu se poata cumpera nici pampersii pentru copil? Poate te mai gandesti inainte de a lasa "porumbeii" sa zboare.laughing

| Alcyon a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De unde stii ca-i un amarat? happy

| Mihai123211 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

O femeie nu s-ar culca cu unu daca nu ar avea un interes si acela e materialul.Tu chiar esti atat de naiv incat sa crezi ca una de 38 ani s-ar uita la unu fara bani chiar si pentru o noapte?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mihai123211):

Interesul material a fost cel platit atunci pe moment, nu unul posibil candva in viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca foloseste anticonceptionale, nu. Insa, in caz contrar, exista sanse destul de mari sa ramana. Totusi, parerea mea este ca nici ea nu vrea sa ramana insarcinata dupa o aventura asa ca poti sta linistit.

| LinxCont a răspuns:

Daca ea foloseste metode contraceptive atunci e ok, altfel intr-adevar sunt sanse sa ramana insarcinata. Depinde de cat de bine o cunosti, de cat de sincera e. Oricum, la 38 ani ar trebui sa stie ce spune.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ma, daca tipa nu foloseste anticonceptionale, sunt sanse! "Metoda calendarului" NU ESTE O METODA CONTRACEPTIVA, pentru ca desi in perioada nefertila sansele scad, ele totusi exista. Daca tipa e in cautare de tatic, nu prea poti sta linistit laughing
Daca o cunosti, si stii ca nu face d'astea, poti sta mai chill happy