| Roxidd19 a întrebat:

Imi place de un coleg de clasa si am vb cu el pe mess si o zis ca ma place si ca ar vrea sa stea cu mine...(Ne-am sarutat de cateva ori) Ce sa fac?Ar trebui sa stau k el? Adica...stiti voi discutiile care se aud prin clasa rolling eyes?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Dacă îl iubeşti, nu-ţi pasă ce zic ce-i din jur... Dacă nu vrei să îi auzi pe colegi că fac mişto sau aşa, stai cu el pe ascuns fără sa ştie nimeni.

1 răspuns:
| aDEeLAa a răspuns:

Spune-le comentatorilor ca le este ciuda ca esti cu el si nu cu eitongue normal ca daca-l iubesti ramai cu el...chiar si pe ascuns