| Daiana90 a întrebat:

imi place foarte mult un baiat din clasa. el mereu venea la mine la banca in pauze de zeci de ori pe zi.ideea este ca lui ii place alta fata, dar ei nu ii place de el.nu stiu ce a apucat-o dar i-a zis lui ca ea nu poate fi cu el din moment ce el sta numai cu mine si practic i-a interzis sa mai stea cu mine si el o asculta. abia daca ma mai baga in seama, ei nu ii place de el si nu inteleg de ce s-a ajuns la asta.cand incerc sa vorbesc cu el nu ma asculta sau fuge ce un copil prost.noi jucam mai multi un joc online daca stiti imvu, si cea mai buna prietena a mea s-a combinat cu el in joc, stiind ca imi place de el deoarece ei i-am spus tot. din toate milioanele de baieti numai pe el si l-a gasit.ma simt tradata din toate partile si cum si el nu ma mai baga in seama im vine sa mor. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| kidda97 a răspuns:

Hmm... prin ceva oarecum asemanatoar trec si eu :d

parerea mea e ca daca fata respectiva din clasa ta a facut chestia acesta numai ca sa iti faca in ciuda si parerea mea este ca ar trebui si tu sa ripostezi :d vb aia daca aia e a draq fi si tu inkearka sa te apropii mai mult de elwinking

asa si in legatura cu prietena ta cea mai buna eu zic ca nu trebuie s ate superi laughing e doar un joc ke dumnezeu nu merita sa striki prietenia big grin

deci tine minte :RIPOSTEAZA! xD! sa imi trm mesaj ke ai facut ok? pup

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta-i o manea de jale. =]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocostern