| JustBaby24 a întrebat:

Buna prieteni, ce faceti? Va mai amintiri cum a fost primul vostru sărut? Astept lungi povesti.

10 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da.Intr-un lan de porumb cu singurul baiat de care m-am indragostit la prima vedere.

| raMLesS a răspuns (pentru Freya1):

Eu eram laughing rolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru raMLesS):

Nu prea cred...Si sa stii ca eu l-am vazut pe ala ca nu m-am indragostit fara sa il vad, il stiam de ceva timp oricum.
tongue big grin

| Necunoscut112 a răspuns (pentru JustBaby24):

Nu imi mai amintesc. Un moment ca oricare altul.

| devilshelp a răspuns:

Pai eram prietena de mai mult timp cu crush. Intr-o zi l-am chemat intr-un loc mai departe de grup ca sa il iau in brate. Totul bine si frumos, l-am imbratisat, iar inainte sa ma indepartez m-a sarutat. A fost frumos chiar daca m-a luat prin surprindere si nu prea stiam ce si cum sa fac laughing

| asdf2kpower a răspuns:

Nu pot ține minte ceva dacă nu s-a întâmplat, corect?

| Logann a răspuns:

M-a prins la vestiare si nu cred ca am avut de ales... DECAT SA-MI PLACA.

| anonim16121 a răspuns:

Pai era cald, buzele erau delicioase,eram înfierbântat, din prima am făcut-o cu limba,ne umblau limbile prin gura, ne frecam limbile, limba ei mi-a ajuns până în gât, ne lingeam gurile cu limbile cum ai spala geamuri?, cam așa, sper să-mi dai funda daca ți-a plăcut, sunt sigur că ți-a plăcut?