| PufiPufulet69 a întrebat:

Buna seara TPU si dragi consumatori de continut de pe acest site. Vin la voi cu o mica intrebare si sa va cer un sfat. Mama prietenului meu imi face ochi dulci si consider ca doreste sa intretinem relatii intime. V a rog un sfat mi ar peinde mare ajutor

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta doar ti se pare.

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca nu ai habar despre ce vorbesti si-ti imaginezi lucruri care nu se intampla in realitate.
Vezi sa nu ai probleme cu taica-su sau Politia.

Vezi-ti de drum daca ai asemenea vedenii si nu mai merge deloc, acasa la prietenul tau.

| Hyperion7 a răspuns:

N-ar fi moral sa faci asta.
Pe langa faptul că o să pierzi prietenul, o sa fie foarte complicată situația după aceea.Nu știu dacă merită, tu decizi aici big grin

| sammie a răspuns:

De cate ori sa va spunem ca site-ul asta nu e pentru copii de 12 ani care n-au ce sa faca cu timpul lor liber.

| pufulescu0o a răspuns:

Nu putem sa te sfatuim fiindca nu suntem intre voi acolo. Poate ti se pare tie, poate e adevarat! Daca o femeie vorbeste cu tine nu inseamna ca vrea sex. Mai ales una mai in varsta! Cati ani are si ce face mai exact? Repet, conversatia nu este semn ca te vrea in pat.