| Sertisafeti a întrebat:

Locuiesc cu iubita mea și întreținem relații de doua ori pe zi a câte doua numere,dar nu știu ce se întâmpla cu mine de erecția mea dispare după al doilea număr. M-am lăsat și de fumat cu dorinta de a remedia problema, dar nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Ideea este sa existe doar un numar cu durata controlata.
Termini doar daca vrei si numai dupa ce a terminat ea.Trebuie sa inveti sa te controlezi.

| Cksihja a răspuns:

Fă sport încă nu au fost desfundate vasele de sânge de toxine și nu se face alimentarea corect. Câteva minute de alergare zilnică ar trebui să îmbunătățească starea.