| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Seful meu de la croitorie de cateva zile cand vine sa imi ia lucrul facut, ma atinge pe picior, ma prinde de picior aproape de zona intimă, într-o zi mi-a bagat degetul in pantaloni intre buci si de cateva ori m-a tras de bikini din partea din spate.Ce credeti ca urmărește?

18 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E porc și urmărește să te degradeze și pe tine, dacă îl lași.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Sincer ma si excita uneori

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, acest mod de a concepe și-sau a începe o relație denotă un om fără principii morale, care caută doar plăcerea, fără să îi pese de celălalt.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Imi baga des mana la spate in pantaloni, degetul intre buci, el este mai mare cu 10 ani ca mine...

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Ma intreaba daca sunt usa, daca m-am gandit seara la el

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă te lași, devii sclava lui. Refuză imediat și total.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Imi si place cand imi baga degetul intre buci.Ce sa fac oare?

| J0B0MAT a răspuns (pentru sadrian46):

Nu mai pierdeți timpul cu troll-ul ăsta nefericit.

| mihai69 a răspuns:

Ghici!

| dullcat a răspuns:

Tu numai intrebari din astea ai.Aici nu e site de scris astfel de fantezii inventate.

| vlllaaddd a răspuns (pentru dullcat):

Unde gasesti imaginile astea? big grin

| dullcat a răspuns (pentru vlllaaddd):

Pe google, dupa cuvinte cheie.laughing

| Sjhxjcks a răspuns (pentru dullcat):

Vai, nu mai pot de ras. Mor aici

| Xox0 a răspuns:

Ce troll esti

| Celdrept a răspuns:

Troll

| Ionut632 a răspuns:

Ce interesant.

| Mamba29 a răspuns:

Inseamna ca te vede ca pe o femeie de moravuri usoare si nu te respecta. Urmareste sa ți-o traga pe româneste. Daca îi permiti va continua.