| Diaa_8436 a întrebat:

Buna!
Sorry daca` pov` mea o sa para plikti dar va rog sa am ajutati:d
acum` o luna a venit in clasa la mine un baiat pentru o luna si am proqurat id si in ultima zi am vb putin cu el si apoi pe mess.
acum` 3 saptamana si umpiq mi. a cerut prietenia si eu app am uitat sa specifik imi placea de el mi se parea simpatic
si i. m zis da imi zice ca am iubeste da nu stiu daca ne.am intalnit mkr odata
avem scolile aproape da mereu cand vine la mine la sql ii zic o ora gresita
Dar nu e vina mea depinde cum scapam de la ore!
Inq` mai suntem impreuan si il iubesc enorm da nu stiu ce sa faq el oare ma iubeste
ca daca mar iubi ar veni la skl
nu am vb de ieri cu el si nu stiu ce sa fac m. j duce eu la sql la el da me` cm jena si nu stiu dc
Dati. mi va rog un sfat ce as putea face?

dau si funda:p

Răspuns Câştigător
| catalinaa_1921 a răspuns:

Pai cred ca daca te iubea asa de mult venea la tine la scola si ar fi facut tot posibilul sa va intalnitibig grinbig grin

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Scriind aşa tu te-aştepţi ca noi să stăm cu dicţionaru'-n mână să pricepem?
Revino cu o întrebare scrisă pe româneşte.
Hai flit!

| Crisu a răspuns:

In primul rand te.as ruga ca data viitoare sa incerci sa scrii mai citets, cu alte cuvinte fara atatea prescurtari! si daca tu mereu ii spui o ora gresita, el cum ar trebui sa vina? si nu avem noi de unde sa stim daca te iubeste! asta numai tu iti poti da seama:din comportament, din priviri etc.

| thereforyou a răspuns:

Sa fim seriosi. Cand o sa cresti o sa dai peste probleme mai grave decat rahaturile astea, nici nu am putut sa le citesc la cat de incorect ai scris.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Te rog, nu mai scrie asa ca abia am inteles ceva.

Deci, te-a pacalit. Nu prea vrea nu stiu ce de la tinne, dar nu inceta sa crezi poate iese. Data viitoare cand vorbesti cu el, sper ca curand, i`al mai dur; intreaba`l daca te iubeste sau doar te simpatizeaza. Daca nu o sa va intalniti curand, nu prea are rost. Ai grija mai departe!

| vulpe_4104 a răspuns:

Valeu! m-am chinuit ceva sa-mi dau seama ce vrei tu sa spui.de iubire nici nu poate fi vorba, nici din partea ta si nici din partea lui, ca iti place de el foarte mult nu inseamna ca-l iubesti. mai bine va vedeti de scoalawinking