| Raluca011 a întrebat:

Buna happy sunt cu un baiat de 2 ani. il iubesc si am decis sa fac pasul cel mare. dar imi e frica (mentionez ca el are 26 de ani si eu 16. ambii virginibig grin big grin)nu vreau sa il doara sau sa pateasca ceva ...pls help puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred nici eu ca e virgin, dar e treaba ta pana la urma.

Pe el n-o sa-l doara deloc, crede-ma!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ciudat ca el sa fie virgin. Si eu cunosc un amic cu 23 de ani virgin dar cu 26 nu prea cred. Poate te-a mintit cand ti-a zis ca e virgin asa te duce mai usor la pat sa o faca cu tine

| anaid a răspuns:

laughing) hy frate razi de mine? 26...virginlaughing
iti inchipui ca te crede cineva?

Răspuns utilizator avertizat
| piciuk a răspuns:

Hai ma! fa-ti griji pentru tine, te asigur eu ca o sa te doara mai mult pe tine.

| CosminME a răspuns:

26 de ani? virgin... ma rog, cam aiurea
toti ratatii care au peste 23 de ani si nu reusesc cu fetele de varsta lor se baga la minore laughing (pedofil, corupere de minori,... isi ia mai multi ani decat ai tu laughing

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Pai e cam grava chestia el are 26 de ani si tu 16 e mai mare decat tine cu 10 ani si eu nu stiu ce e pasul cel mare ca eu nu stiu am doar 10 ani si am ajutat o groaza de pe TPU dar nu-ti fie frica fi tare happy funda big grin daca nu vrei nu-i nimicawinking

| Raluca011 explică:

El e putin cam timid big grin si de aia e virgin sad