| dianagirl a întrebat:

Buna sunt Florina! Am si eu nevoie de sfaturile voastreAm cunoscut un tip pe internet am vorbit cu el de toate Ne.am intalnit a doua zi la garaj la el am vorbit jumate de ora si am plecat la maxi a doua intalnire m.am intalnit la el acasa am vorbit si mi-a zis daca vreau sa facem dragoste eu deoarece tin la el am facut dragoste (sex) protejat nu s-a intamplat nimic totul a fost ok si a fost super fain! A 3 oara m.am intalnit cu el si ne.am mai pupat noi etcM.am despartit de el deoarece a zis ca trebuia sa tin secretul ca noi doi sa fim impreuna pe ascuns si mi-a zis ca s-a terminat si vreau sa ma impac cu el. nu stiu ce sa facsad

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu poti sa te impaci cu el.
Asta e specialitatea lui,pescuieste fraiere pe internet.
Te-a agatat, a obtinut ce a vrut de la tine, nu il mai interesezi.Acum cauta alta ca tine.
Uita-l si nu mai fa sex cu tipi de pe internet si nici nu mai merge in casa la necunoscuti, data viitoare poti gasi 3-4 sa te astepte.
Ai fost teribil de imprudenta, ca sa ma exprim civilizat.

| Nextone a răspuns:

Nu vreau sa iti tin morala dar ai gresit mult.Adica abia ce l-ai cunoscut pe internet si deja ai si facut dragoste cu el.El doar a profitat de tine, ti-a zis ca vroia sa tina relatia voastra secreta pentru ca te vroia intr-un fel doar pentru sex...Eu zic sa nu il mai cauti sa uiti acest episod si nu in ultimul rand sa inveti ceva din asta.Incearca sa nu imi fi asa naiva. Sper sa treci cat mai repede peste si sa intalnesti un baiat care sa te merite...Bafta!happy

| foxi a răspuns:

Daca ai facut sex...asta e, ajunge o data, mai ales ca ai cazut prada asa usor!

| porto89 a răspuns:

Respect baiatului.te-a atras muult prea usor.

| Rebeccadamia a răspuns:

Buna, Florina! Cred ca ai procedat putin gresit ca ai acceptat sa faci dragoste cu el de la a doua intalnire.Trecand peste asta, faptul ca nu ai ascuns relatia nu trebuia sa il deranjeze pe respectivul, deoarece nu vad ce ar fi putut avea de ascuns. Dupa parerea mea, nu merita sa il mai bagi in seama, clar nu e responsabil si isi bate joc de tine...Ai grija de tine, sa iei o decizie inteleapta, sa iti fie si tie bine, nu doar altora! Te pup