| lucianbarna2012 a întrebat:

Sunt nou pe aici big grin! Am 15 ani si voi merge in ianuarie 2012 intr-o excursie la Arieseni daca ati auzit in vestul Romaniei. Pe 3 zile si 2 nopti. Problema e altabig grin. Cunosc o fata care stiu ca ma iubeste si mi-a aratat asta. happy si eu tin la ea da nu suntem impreuna. Ea mi-a propus in excursie sa facem dragoste big grin eu sunt inca virgin ea nu mai e. ( are 14 ani). E frumoasa e dezvoltata. Voi ce ziceti sa incep sau nu?

Răspuns Câştigător
| buzedulci a răspuns:

Daca crezi ca merita, poti sa o faci, mai ales daca ea nu mai e virgina, cred ca ii e cam egal, poate daca nu o sa o faca cu tine, o sa o faca cu altu. deci, protejaza-te si ...succes

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu zic sa te potolesti, sexul cu o fata de 14 ani este infractiune.

| lucianbarna2012 explică (pentru Brigaela):

Ea nu mai e virgina deja. si nu o sa dau de stire nimanui ce fac eu sau ea happy

| Brigaela a răspuns (pentru lucianbarna2012):

Nu conteaza ca nu mai e virgina. Tu ai obligatia sa te ocupi apoi de consulturile ei ginecologice, iar ginecologul va anunta politia. Iar o infractiune e o infractiune, chiar daca se desfasoara in secret. sa inteleg ca ai fura, ai omori daca ai sti ca nu poti fi prins? Obligatia ta este sa respecti legile tarii in care traiesti si sa nu profiti de o copila lipsita de discernamant. La varsta ei nu-si poate da acordul, asa ca orice act sexual este un viol. Faptul ca a mai fost violata inainte nu diminueaza gravitatea faptei tale.

| superdorex a răspuns:

Hm, trebuie sa fii foarte atent da? E o varsta frageda, protejeaza-te! sa iti ei prezervative cu tine da? bafta!

| lucianbarna2012 explică:

Normal ca imi luam prezervative big grin> Multumesc de raspuns. mai astept sa vad ce zic si altii happy

| lucianbarna2012 explică:

Va multumesc pentru sfaturi. m-am lamurit. Nu o fac happy!big grin
Thx TPU!:d

| PrecupIulian a răspuns:

Prietene stai sa ti creasca tuleii in barba...(Vorba lui Creanga)!

| bebelusutau a răspuns (pentru PrecupIulian):

Daca simti sa faci chestia asta...si vrei...dc nu tongue

| PrecupIulian a răspuns:

Inca ceva...Mai copile vezi ti de treaba! Ai 15 ani ai toata viata inainte. STAI CUMINTE! Iar cei care te sfatuies sa o faci nu te vor scoate daca se intampla ceva! Peste 3 ani vei fi major! Asculta ma! Poate ne anunti si pe noi cand te intorci!

| aelasi a răspuns:

Mie mi-ar provoca numai dizgratie o fata care imi propune sa facem dragoste.mi se pare aiurea mai ales ca nu mai e virgina...la varsta asta pfff

| PinKy14 a răspuns:

Sall!
Daca vrei sa faci fa! Spor da sa nu afle mama ta!(e ciudat da?)INCEPE